Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kikki90

    tag

    Sziasztok!

    Megérkezett az új gépem! Ám ez a nap mégis egy rémálom. Betettem szépen a házba az alaplapot (Asrock B75M) rá a processzort (i5 3470) és indítottam is a windows telepítést, ugyanis a rendszer nem állt fel már, amire számítottam is. Minden adatomat ennek megfelelően áttettem egy másik partícióra. Ám ez mégsem volt elég.. Pendriveról szerettem volna telepíteni a windows 7-et, be is dugtam a lapba, gondoltam miért is ne 3.0-ba, ha már a pendrive is olyan. A telepítő rögtön hisztizett, hogy nem talál valami meghajtót. Utánaolvastam, ez a 3.0 miatt volt, és tanácsolták, hogy dugjam át egy másikba a telepítő közben. Átdugtam, eljutottam a particionálásig. Itt elkezdtem formázni a C-t, 30 perc után kiírta, hogy nem tudja formázni. Újraindítottam, letiltottam a 3.0-t a lapon, ahogy javasolták, eljutottam a particionálásig és minden partícióm megszűnt létezni. Azóta szereztem egy másik winchestert, arra pedig nem engedi létrehozni a rendszerpartíciót. Úgyhogy egyelőre ott tartok, hogy ez az alaplap igazán nem szereti az usb-s telepítést. Várom a tippeket és ötleteket köszönettel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák