Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kurtz

    aktív tag

    válasz HZoli87 #47711 üzenetére

    RAM: kingston hyperx 1600mhz cl9 4gb [~8k pénzt fogsz rajta.]
    HÁZ: Xigmatek Asgard II [~1k pénzt fogsz rajta.]
    HDD: TOSHIBA 1TB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA100 [~1k pénzt fogsz rajta]
    SSD: KINGSTON 60GB SATA3 2,5" SSDNow V300 SV300S37A/60G [~+4k költség]
    PSU: 450-500w dedikált vga esetén is elég lenne ezen is lehet fogni 1 kis pénzt VAGY jobb hatásfokú tápot ami hosszú távon kifizetődőbb lehet.
    ezeken az alkatrészeket ipon áron olyan 6-8kt meg lehetne fogni és a 8gb rammal ellentétben az ssd jelentős javulást hozna.
    ennek a pénznek 1 részét érdemes elkölteni proci hűtőre ha számít a zajszint.
    én azért megpróbálnék bele erőlködni 1 VGA-t a konfigba és esetleg haswell pentim procival megtámogatni a rendszert [nem tudom h az általad említett felületet futtatja-e ezt majd a többiek megmondják] a fogyasztás procira nézve csökkenne és a gpu mindenképp erősebb lenne. nem hiszem h netezésre filmezésre akkora erőmű kellene. [pentium + 7770 hasonló árba játékra volt ajánlva pár órája]
    a monitorral kapcsolatban: ha még nincs meg akkor menj el a megfelelő topicba biztos tudnak vmi best buy kategóriás monitort ajánlható márkák közül.

    pontos konfigot a topic lakói majd biztos írnak ha haza érnek addig is távpontnak jó ez szerintem, némi keresgélésnek alapot adhat.

    [ Szerkesztve ]

    R.I.P. Fractal Design Define R3 Arctic White 2011-2013

Új hozzászólás Aktív témák