Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokishurka

    őstag

    Sziasztok!

    Sógorom szeretne elkezd egy belső épitész sulit és ehhez vagyis az ott használt programokhoz szeretne egy nagyon alap gépet amin a programok viszonylag jól elfutnak.

    1. Mire fogod használni a gépet?
    Tervező programok: AutoCAD, 3ds MAX, Chaos Corona
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Nincs ilyen
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Minden, monitort is beleértve
    4. Mennyi a kereted rá?
    Itt összeget nem adnék mert én sem kaptam, a válasz az volt hogy próbáljam a minimumból kihozni. Remélem ez nem nagy baj.
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Nincs monitor
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Nem, amit tudok az annyi hogy Nvidia Quadro kártyákat szoktak ezekhez használni és azt láttam ezt legolcsóbbnak:
    LEADTEK 900-5G178-2500-000 Quadro P400 2GB GDDR5 PCIE
    De mivel nem sokat értek ezekhez a tervező dolgohoz inkább rábiznám a hozzábértőekre.

    Előre is köszönöm a segitséget! :R

    "Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Új hozzászólás Aktív témák