Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pckownz

    senior tag

    Sziasztok, szeretnek egy gepet leginkabb online fps jatekokra (CoD, Apex, Valorant), illetve video rendering es streaming (ez csak atmenetileg menne a geprol)
    2 monitor van jelenleg, egy 75HZ Freesynces (DP) 2560x1080, illetve egy natur fHD(Dvi->hdmi)
    Jelenleg van egy MSI RX470 Gaming 8G vga, ezt masodik korben szeretnem cserelni.

    Keret csak a gepre akar 300ig, de nem fontos kitolteni threadripperrel :)
    Vga 200ig

    Amit kineztem, az a Ryzen 5 3600, mindenkeppen AM4 alap kellene, abbol is ATX.
    Amit biztosan szeretnek:
    Legalabb 16gb ramot, de ha 4 modult nem kedveli a R5, akkor mehet 32gb is kapasbol. Van meg jelenleg 1Sata SSD, de szeretnek a gepbe valamilyen m2 megoldast (500gb), illetve HDD-t (2tb) is. Orulnek, ha a lapba kesobb tudnek megegy m2 ssd-t rakni.

    Gephaz nem fontos, majd valasztok valamit keszletrol amibe belefer a cumo :) Hang, rgb egyeb eyecandy nem erdekel :)

    Illetve +1, a vga:
    Ugy olvastam, hogy single streaming megoldasnak 1660mar eleg lenne, de nyitott vagyok jo ar/teljesitmeny miatt dragabb megoldasra is. Nem 5 evre tervezem venni a vga-t, ha jon mondjuk 1 ev mulva valami ami miatt erdemes valtani, akkor szivesen megteszem.

    Koszonok minden segitseget :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák