Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz Gosor #152086 üzenetére


    (#152086) Gosor
    Szia!

    Időtállóságban az AMD jelenleg kicsit jobban áll, AM4 jobban van támogatva, mint az IOntel foglalatai, bár azt nem tudom most biztosra, hogy a kövi generáció még ebbe a foglalatba jön-e. De mintha azt olvastam volna, hogy a kövi generáció (4xxx) még AM4 lesz, aztán jön a foglalatváltás.
    Erőben mindegyik elég jól áll.

    VGA: Ez a Gigabyte-nak az ismert szériahibája. Gainward duplaventis hűtésem volt egy GTX 1060-on, ott semmi gondom nem volt vele, ma is csendesen teszi dolgát haveromnál.+
    MSI Gaming szériával személyes tapasztalatom nincs, de az egyik legjobb hűtés a piacon. Szerintem mellé ezek közül egyikkel sem lősz.

    Alaplap: Jáá, hogy kell Wifi, afelett elsiklottam. Tekintve, hogy Wifi az ITX lapokon van és a legdrágább ATX-eken, ezért én azt mondom kell egy olcsóbb lap és egy USB-s wifi vevő
    Pl.: MSI B365M Mortar / Z390M Mortar. + mellé egy USB-s Asus N13 vevő

    SSD: Akkor rendben. :K 970 Evo az egyik legjobb SSD, így annál jobbat már nehéz. :)

    10-15 év az nagyon hosszú idő, főleg a számítástechnikában. (csak gondolj bele mi volt 15 éve és mi van ma, amik akkor voltak, ma már egy legolcsóbb okostelefon is tudja, kis túlzással). Ennyi időre azért ne számíts, még ilyen erős konfiggal sem. Ha a fele meglesz, akkor az már bőven kiszolgálta az idejét. :K

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák