Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eraah

    tag

    Sziasztok!

    Ismét segítséget szeretnék kérni egy ismerősömnek kellene gép.

    1. Mire fogod használni a gépet?
    Film, Net, Játék, Dota 2, GTA elfogadhatóan fusson, mondjuk 720pben mediumon. Ha az én 955+7790 kombómmal ez megvalósítható, akkor remélem adott keretből is. :U

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Monitor, egér, billentyűzet van.

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Ház és annak tartalmára volna szükség.

    4. Mennyi a kereted rá?
    Nagyon maximum 100 ezer forint

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta?
    HDMI, hd és full hd között van a terv.

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    - Én használt gépre gondoltam, használt alkatrészekből nyilván, a keret szükössége miatt. A táp legyen új.

    - Ha valaki esetleg látott hardverapron vagy máshol ilyen keret környékén kész elfogadható használt gépet és belinkelné, az is nagy segítség lenne. Én is nézegetem természetesen.

    - Alapvetően laptopot akar de probálom rábeszélni, hogy sokkal jobb teljesitményt kaphat igy sokkal jobb áron. 100ért még használtan sincs olyan laptop amin pl. tud GTA V-zni. Ha mégis akkor szóljatok bátran. :K

    Köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák