Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Blaze71

    őstag

    válasz #98593280 #529 üzenetére

    Bocsi én csak arra reagáltam, hogy 630-at ajánlottál, én meg a DENEB mag előfordulása miatt 620-at, illetve az eleve DENEB magos 550-et. Tettem ezt azért, mert arról volt szó, hogy tervezésre és PhotoShopra lesz főleg használva a gép, játék csak ritkán jön szóba. Ebben az esetben meg fontos lehet az L3.

    Ishikoro! A SuperB 460, ahogy ShellKretor is írta, egy 400 W-os FSP táp, csak a Gigabyte a maximális tehelhetőség szerint adott neki típusszámot. Ettől függetlenül nem átverés, mert bár drágább, de dobozos és jár mellé tápkábel is. Az más kérdés, hogy kell-e a plussz szemét, meg a kábel, de jár. Mondjuk én 8 ezerért vettem a helyi boltban, tehát efektív nem volt jelentős különbség. Ja, ha jól tudom, akkor az FSP-nél nincs PCI-E 6pin tápcsati, ezért eleve Molex-ről kell összevadászni.

    A HD57xx kártyáknál az 512 MB-os változattal az a baj, hogy FullHD felbontásnál már kevés lesz a memória. A későbbiekben lehet, hogy ez gondot okozhat, ha most még kisebb felbontást használsz. A HD5750 is szépen muzsikál, de szerintem hiányzik az a plussz 150 MHz. A memória 50 MHz-es hátránya annyira nem érezhető, meg simán húzható is 1300 MHz fölé, de a GPU nem nagyon akar 800 MHz fölött menni. Az 5770 meg eleve 850/1200 MHz-en jár. Nekem nagyon ki volt számolva a pénzem, amikor vettem a kártyát és pont nehezen lehetett beszerezni az 5770-et, ezért lett a kistestvér. 10 ezerrel került volna akkor többe a nagyobb kártya, annyit meg nem ér, tehát maradt az MSI 5750 1GB ref hűtéssel.

    [ Szerkesztve ]

    DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

Aktív témák