Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz --Disztroj-- #72629 üzenetére

    (#72629) --Disztroj--
    GIGABYTE GA-Z170M-D3H
    ASUS Z170M-PLUS
    Ha atx akkor jó lehet a GIGABYTE GA-Z170XP-SLI, de én megpótolnám a keretet 5k-val és ezek közül választanék -> ASUS Z170 PRO GAMING vagy MSI Z170A GAMING M3. DVGA-ból a lappal azonos márkát választanék.

    (#72631) robi212
    Igen a 1151 váltja és nem a távoli jövőben, hanem jelen pillanatban. 2 évente generáció váltás van, ha később erősebb proci lesz akkor a 1151 lenne a megfelelő, de még nem kapható olcsóbb variáns, ha nem sürgős a vétel én várnék mivel DDR4-et már DDR3 árában lehet kapni. Ettől függetlenül a 1150 is bőven megfelel, időtálló marad ez is.
    Ha olcsóbban akarod megúszni akkor én mindenképpen a 1150-et ajánlanám, jelen pillanatban még azt lehet mondani sokkal olcsóbban megúszod, ebből is a B85/H97-et, később mehet i5-öt, itt van választék bőven és egy jó darabig piacon lesz még.

    (#72632) G@ß!
    Rossz helyen vagy. Az aprón keresgélj, csak 1 gond van, a használt Z77-et annyiba mérik mintha vennél egy új 1150-es lapot. Lehet, hogy úgy járnál a legjobban ha a mostani procid eladnád és váltanál 1150-re.

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák