Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lámafans

    aktív tag

    válasz MongolZ #74619 üzenetére

    Nézd, én nem tudom minek van ajánlott lapok között feltüntetve az , hogy ddr3-mas ram mehet bele. De rengeted lap van pl ami 1150-nél 3000körüli ramkezelést ír, mint specifiko. Csak ugye a proci nem kezeli le, így értelmetlen. Ugyan ez a helyzet van itt is. Ez csak marketing. Felőlem aztán vehetsz ddr3-mas skylake-et, de azt ne feledd el, hogy én, és más is szoltunk, hogy nem jó döntés. Még ha működne se éri meg. Az meg külön + rizikófaktor, hogy rengeteg , kriszbon által linkelt írás van. nyílván van alapja a dolognak, ha nem lenne , akkor nem születnének ezek. ddr4 tartósabb, már maga ez is előny. Az, hogy miinek neked a skylake , ha nem cserélsz ramot, az inkább az érdekes. Mi előnyt mutat a skylake ddr4 nélkül? Segítek kb 8%-al gyorsabb, nagy cucc. Az is egy másik téma, hogy amit most ráköltesz a skylake i3-ra abból i5-öt veszel 1150-es foglalattal, ami röhögve jobb mint az i3. Ráadásul, te tuningolni akarsz, ddr3-mas skylake-et? Mikor utobbi mondatot leírtam a hideg is kirázott. Innentől döntsd el, neked mi a legjobb.

    Ha kérdésed van , kérlek az adott topikban jelezd, ne küldj szakmai kérdésekről PÜ-t.

Új hozzászólás Aktív témák