Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz 3.Aragorn #60532 üzenetére

    Igen, erre írtam hogy a szövegelésen felül, itt legalább alátámasztják valamennyire a plusz garanciával az állításukat.
    "Pl.a ROG lapok ebből a szempontból sokkal kézzelfoghatóbb extra szolgáltatásokat nyújtanak hasonló pénzmagért cserébe. " Jók a ROG lapok ez tény, de nekem pont a "gamer" lapok számítanak "marketing bullshit"nek. :) Mára minden második lap "gamer" , "killer" , sárkányos , csillogó csillogó , agresszív vörös ..... :DDD
    Na meg azért egy TUF lap nem (csak) azért kerül annyiba amennyibe, mert válogatott alkatrészekkel szerelt. Ahogy legutóbb írtam a Vanguard is TUF lap, mégis 24K. De hát kinek mi a fontos, azért van ekkora paletta amekkora. :)

    (#60535) 3.Aragorn
    "Fázisok száma közel sem minden" Szerintem itt Csucsbicep arra gondolt hogy nem csak a száma, hanem a tápkörnek a minősége, felépítése, hűtése, vezérlése is számít. Na meg az UEFI részletessége a laphoz kapott segédprogramok. Végül is a a lap egésze ......
    A belső monológhoz annyit hogy szerintem egy tuningmentes vas is ... de ezt már írtam. :)

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák