Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz anytime #49726 üzenetére

    De… de hát… de hát akkor ennyi, és vége? Alig több, mint fél év után máris megvetted a konfigodat? Pedig nem olyan embernek tűntél, aki elhamarkodottan hozza meg élete fontos döntéseit…
    Hiába, változik a világ, felgyorsult létezésünkben egyre gyorsabban válnak semmivé világunk eddig biztosnak, állandónak hitt sarokkövei, mint például a kérdéseid a leendő konfigoddal kapcsolatban, vagy mint a Nagy Sasss esedékes gépcseréjével kapcsolatos találgatások, melyek meghatározóak a Fórum életében… (A Sasfőnök például már hetek óta nem váltott foglalatot, s ráadásul azt tervezi, hogy összel egy utolsó konfigcsere után évekig nem is fog… ) Eme szomorú fejlemények után már nem lesz ugyanaz a Fórum, mint ami eddig volt… Felsejlik előttem a szörnyű jövőkép, melyben üresen kongó topicok szerepelnek, heteken keresztül mindössze pár szürke hozzászólással az „öregek” tollából, keserédes nosztalgiával emlékezve a „régi szép időkre”, mikor még Anytime kérdéseket tett fel… Hát igen, vége a „hőskornak”, mikor az ember jóleső izgatottsággal nyitotta meg a Fórum oldalait, a konfigod építési koncepciójának esetleges változásaira kíváncsian… A jövő bizonytalannak tűnik e pillanatban, remélem nem lesznek újra időszerűek a topic alapítójának, Pirkhoffernek örökbecsű szavai
    Megingathatatlannak tűnő barátságokat, harmónikus házasságokat taszított az emészthetetlen gyűlölet legmélyebb bugyraiba a Számodra ideális gép alkotóelemeiről kialakult véleménykülönbségek törésvonalai mentén szárbaszökkent heves vita pusztító lángja, s a „végeredményre” kötött fogadások következményeként vagyonok váltak füstté…
    Küzdelmes fél év áll mögöttünk, amely a sok csalódás ellenére számtalan szép pillanattal vált örökre felejthetetlenné… Sohasem felejtem el azt a magasztos érzést, ami elfogott, amikor átvettem az E-ATX-et Anytimenak!-párt tagsági könyvét… Szintén meghatározó élmény volt a párt által szervezett, százezres tömegeket vonzó E-ATX-szimpátiatüntetés, amelyről a világsajtóban megjelent képeken magam is jól kivehetően látható vagyok, kedvenc E-ATX, Anytime, anytime-pólómban, s emiatt érzett büszkeségemet az sem csorbítja, hogy mélyen ITX-hívő feleségem számára ez volt az utolsó csepp a pohárban, ezután rögtön otthagyott, az ITX-et Anytimenak!-párt elnökéhez költözött, mondván:” …mert neki nem kell E-ATX, hogy ellensúlyozza intim testrészének visszafogott méretét, mint neked… " (Persze Ő nem egészen így fogalmazott… )
    Ott voltam az ITX-esek által megrongált vasútvonal helyreállítási munkálatait segítő önkéntesek között is, hogy az E-ATX-lapokat szállító szerelvény végre megérkezhessen, bár sajnos a vagonokat később „ismeretlen tettesek” felrobbantották… (De az aljas rágalom, hogy segédkeztem az az ITX-raktár felgyújtásában, s az ITX-párt székháza elleni pokolgépes merényletben sem vettem részt.)
    Most itt ülök az üres lakásban (a bútorokat a bíróság a feleségemnek ítélte), a PC-m társaságában (szerencsére E-ATX-lapok fogadására is alkalmas házban levő, normal ATX-lapra épülő konfig, ezért az asszony méltóságán alulinak tartotta, hogy foglalkozzon vele ), a csupasz falak egyhangúságát mindössze az International „Don’t Be Pussy, Anytime, Choose An E-ATX-Board” Foundation plakátja töri meg, s bár még sajognak lassan gyógyuló égési sérüléseim, s a bukás miatti szomorúság által keltett könnycseppek az időközben illegalitásba kényszerített E-ATX-párttagsági könyvemre hullanak, mégis úgy érzem, nem bántam meg semmit…
    A lelkem mélyén azért még él a pislákoló remény, hogy gyorsan meggyógyulsz, s az állandó megújulás iránti vágyadnak engedve lesz még Neked Troopered, meg Maximusod…

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák