Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Gercsa #34477 üzenetére

    Nem írtad a keretet ha 20K körül nézelődsz az előbb említett lapok neked is megfelelnek.
    "Asrock B75M , Asrock B75 Pro3 , Asus P8B75-M LE emelkedő ársorrendben."
    A feszültségállítási lehetőséget szerintem egyik lap bios-ából sem szedték ki de a Asrock B75 Pro3-ban biztos van.
    Ha a 25K körüli ár nem gond Asrock Z75 Pro3 talán tuninglap lévén több lehetőséged van a finomhangolásra.
    Gondolom a fogyasztás melegedés miatt akarod.De ha ennyire fontos miért nem i3-2120T -t veszel?Fele akkora a TDP-je mint a sima i3-nak.
    (#34478) Anfänger
    Szerintem ez már kicsit sok a jóból de hát valahogy ki kell tűnni a konkurencia mellett.
    (#34479) csucsbicep
    Nekem valahogy a LGA-1156-os platform kiesett :DDD viszont az ára nem is "annyira" vészes 60k körül mozog ..
    Igen ezekkel az új digitális tápellátás-vezérléssel együtt lecsökkentek a fázisszámok mégis elég jó eredményeket hoznak.Úgy látszik most megint nekiálltak teletűzdelni a lapokat.32-nél több már rá se nagyon férne szerintem :DDD .
    Talán még a 8+4 ami ésszerű a legtöbb lap itt meg is áll csak a Prémium kategória dobálja a 12+4 16+4 -es táplálást persze aranyárban.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák