Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz UdVi86 #15854 üzenetére

    Van amit én is váltok, de van amit egyszerűen nem akarok másra cserélni akárhogy is fényezik azt, főleg ha én elégedett voltam eddíg vele! Ebben általában közrejátszanak az anyagiak is, mert nincs rá keret hogy egyszerre lecseréljek mindent csak azért hogy kipróbáljam ami számomra nem elég meggyőző(vannak ismerősök akik azt használnak). Szerintem az enyémnél olcsóbban jobb teljesítményű kisebb fogyasztásu cuccot nem igazán raksz össze. Az integrált Vga meg csak olyan szempontból érdekel ha gond van a kártyával, egyébként nem játszik szerepet nálam(jó ha van és kész). Nem volt rossz tapasztalatom az Amd-vel, de nem is vágyom rá, és gyártóhoz sem ragaszkodom annyira (régen Nv mostanában Amd/Ati). Persze ez csak az én véleményem, és nem értem miért érint így pár embert, hogy van aki az Intelt kedveli és elégedett vele :F :R

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák