Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz gologolo #2828 üzenetére

    Szia!

    Most csak egy ilyen filmem van, és nem ad rosszabb képet mint a régi 19"-os CRT-m.
    Természetesen tisztességes távolságot kell tartani a monitortól a 24" miatt.
    Ajánlatos minimum 2 méterrel hátrébb ülni ha valaki iylen monitort vesz, internetezéshez viszont vagy közel ülsz vagy kinagyítod a betűket, szokás és körülmény kérdése.

    Ajánlatos feltenni azért codec packot filmnézéshez, és jól beállítani azt, mert először én is néztem hogy miért iylen ronda a HD film ,azt hittem hogy ez "ilyen", de feltettem hozzá egy codec packot, illetve állítgattam a MPHC-ben és máris szép HD minőséget kaptam.

    Eddig nem csalódtam a TN panelben, mármint ennél a típusnál, bevilágítás szinte nincs is. A fekete szín elfogadható, pedig eddig csak CRT monitorom volt. A 24(23,6)" pedig otthonra bőven elég, legalábbis nekem, mintha egy kiváló, új tv-t vetem volna.
    Remélem sokáig szolgálatomra lesz eme remek monitor, nagyon eltalálta ezt a Samsung és igen jó árban van.(Vagyis már felment az ára 4-5 ezerrel időközben)

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Aktív témák