Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mangerd

    aktív tag

    válasz old_artist #704 üzenetére

    Hello!

    Egy viszonylag egyszerű kérdésem lenne:

    Samu 2253LW vagy LG W2252TQ-PF ?

    Előbbi olyan 44k körül van (tegnap láttam 42.600-ért is, de ugyanott ma már 43.940) míg az LG 47k körül van.

    Igazából ami nekem kell az DVI (Bementem a helyi MM-ba, ahol 15-20 moncsiból 1-nek volt DVI, a Samu T220 60ért, és nem is tetszik! olyat meg nem veszek, amelyikben nincs DVI, mert hülye azért nem vagyok!) 22" Wide (a filmek miatt), mivel majdnem annyi mint a 19"-es, max. 5ms de mégjobb a 2, jó kontraszt, és végül lehetőleg keskeny, fekete káva. Ja és az éles kép fontosabb, mint a színhűség!

    Ha valaki esetleg tud jobbat ajánlani az általam felsoroltaknál, amelyik megfelel a követelményeimnek és árban is akörül van, azt is meghallgatom!

    (tökéletesen elégedett vagyok a mostani 6éves 17"-es CRT-mmel, de komplett gép csere lesz (az is már 6 éves :DD ) és akkor haladnék a divattal, viszont picit félek a képminőség romlástól)

    Még egy apróság:
    Vidéki vagyok és (mint az MM-es példa mutatja) csak a netes rendelés/házhoz szállítás jöhet szóba. Ilyenkor a pixelgarival mit tudok kezdeni? (láttam egy old_artist által linkelt Eizo tesztelőt, azzal ki tudom itthon szúrni a hibákat?)
    A garancia érvényesítés menetét inkább nem kérdezem, mert az valószínűleg forgalmazónkként változó...

    Előre is köszi a válaszokat! :C

Aktív témák