Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee001

    őstag

    válasz merqree #3894 üzenetére

    Itt a user commentje
    "Beszéltem MS ÜFSZ-el.
    Köv hónapban természetesen előfizetek egy családi 365re, és kész.
    Az onedrive-on tárolt adataimhoz NEM fér hozzá második/harmadik személy, csak én.
    Az általam megadott adatok alapján visszakeresték, MSDN licenszem van (hurrá :W ), valahol sejthető is volt.
    Ezek a licenszek jellemzően 1 max 2 telepítést élnek túl, utána, ha jól értettem már nem használható.
    Félreértés ne essék, nem vagyok büszke a dologra, inkább "esettenulmány" miatt írtam/írom le.
    (Amúgy a Microsoft figyelmét felhívtam arra, hogy a számítógépvilág most is hirdeti a jóajánlat oldalát és az ottani olcsó árakat.)"

    ,Az MS hiába mondja,hogy más nem fér hozzá a tárhelyedhez.
    O365 E3 trial,probáld ki,25 felhasználós csomag,reggelsz (te vagy a cégvezér,te fizetsz igy a tiéd az ott tárolt adat) kiosztod a dolgozoidnak a maradék 24 user accountot,mail cim+1 TB tárhely,mindenki boldog
    Majd az milyen lenne már,hogy a cégvezér nem fér hozzá az ö tulajdonát képzö,általa fizetett tárhelyhez amit kiosztott a dolgozonak pl aki ki lett rugva?
    Amiket 3 dollárért adnak ott nem ti vagytok a "cégvezér" hanem csak a dogozók akit bármikor ki lehet rugni

    Egyszerübben,Azure Active directoryba belépsz,és megnézed mik a jogköreid

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák