Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deav

    csendes tag

    Sziasztok!

    Adott egy Kingstone 32gb class10 - es micro sd, ami használhatatlan...
    Újonnan vettem, viszont nem üzletben, úgyh papírom az nincs róla! Mióta meg van,nem tudom használni, mert semmilyen fájlt nem játszik le...
    Tehát felrakok rá 150 számot és lejátszik belőle kb 30-at, de abból is van olyan amit csak részlegesen! A többire kiírja, h nem támogatott fájlformátum! Ugyan ez az eset filmnél, amiket egyáltalán nem játszik le, rossz fájlformátumra hivatkozva... Néha másolok rá valami, pl képeket, végig megy a másolás gépről, aztán mikor nézném a telón, akkor nincs rajta és a szabad terület is annyi amennyi volt...
    Magyarul semmire nem jó egyenlőre!A gép látja,teló látja, maximális kapacitás és sebesség egyezik, úgyh hibátlannak tűnik,de még se?!
    Megformáztam minden féle módon, gépről, telóban, különböző progikkal,de semmi...

    Ötleteket várok, hogy mi lehet a gond? Azon kívül hogy kuka... Mert nem szeretném, mivel pár 7es...

    Előre is köszönök minden hozzászólást!

  • 10G

    csendes tag

    Hát ez érdekes...
    Pont egy ilyesmi topicot kerestem, erre meglátom 6 nappal ezelött valaki létre hozott egy ilyen topicot.
    Azt sajnálom, hogy eddig senki nem válaszolt Deav-nek, én azért remélem, h kapunk akár közösen is valami választ...

    A gondom ugyanis majdnem ugyanaz, mint Neked volt/van és ez számomra szinte hihetetlen.
    Nem rég vettem egy Galaxy S Plus-t (azaz szinte ugyanazt a telót ami Neked van) és nem is vártam túl sokáig a Micro SD vétellel, réven kell manapság egy ilyen okostelefonba.

    A kiválasztott kártya a következő: Kingstone 32gb class10...
    És én is bizonytalan forrásból vettem...

    A problémám azonban csak kicsit hasonló: 1 Gb tárhelyet mutat a telón kapacitásként.
    Beraktam SDHC ríderrel a gépbe és ott is 1 Gb.

    Próbáltam már több programmal és fájlrendszerrel is formatálni, de mindig maradt az 1 Gb.

    A kérdésem a következő: nem vagyok tök nulla ezekhez a dolgokhoz, de Micro SD- vel még nem volt dolgom: lehetséges, h 1 Gb-ot mutat 32 helyett és csak én rontok el valamit, vagy ilyen egyszerüen nincs?

    Egyszerüen nem akarom elhinni, h én csinálok vmit rosszul, de azért várok a válaszokra. Sajnos az az érzésem inkább, hogy ezt a vételt én is benéztem. A furi egyébként még az, hogy a kártya mindesetöl 32-esnek látszik (csomagolás, külső feliratok) és új is, hiszen én bontottam ki a gyári csomagolást...

    A kérésem pedig a segítségeken kívül annyi, h senki ne kössön belénk a vétel miatt, mert sztem pont egy memoria kártyát/vinyót lehet ismeretlenebb forrásból venni, ha 5-10 ezer Ft difi is van köztük a boltihoz képest...

    Köszi a segítséget és a válaszokat előre is.

  • Rendeske

    tag

    válasz 10G #2 üzenetére

    Szerintem biztosan hamisítványt kaptál/vettél...ez van.

  • Rendeske

    tag

    válasz 10G #2 üzenetére

    Szerintem biztosan hamisítványt kaptál/vettél...ez van.

Új hozzászólás Aktív témák