Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Studi #79760 üzenetére

    jobban passzolt hozzam :) vegulis en most ket dologra hasznalom a fenykepezot, a csaladot fotozni, es utazni. amit nagyon szeretek a fujiban, az az xt1 vaz (dedikalt tekerentyuk!), es a karakteres 35os obi. a tobbi gyk azert van, hogy szeleskoruen hasznalni tudjam a rendszert, de ennyi ido utan sem kotodom hozzajuk. mivel a fiam harom eves, eddig nem nagyon utaztunk, igy 95%ban a 35os volt AZ obi.

    ami nagyon hianyzik: kismeretu stabilizalt fixek, turaobi. mftn vhogy jobban megtalaltam magamnak a megfelelo konfiguraciot. pl:

    utazni, es nyaralni 14-150 + 20 mankozni.
    amikor a fotozas mellekes, csak kell vmi: csak 20as.
    csaladra: 25 1.4

    harom obi csak, de lefedek mindent 98%ban, fujival 4 obival sem megy ez, es a 35on kivul minden benga nagy. de nem akarom elsietni, meg azon is gondolkodtam, hogy az xt1+35 kombot megtartom, es kirandulni veszek csak mast, de ez az en szintemen szerintem felesleges luxus. majd visszakeresem a regi rawokat, hogy mennyit lepnek vissza.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák