Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    Látom téma az LX7-es...Nekem spec az van mikor vettem én is sokat töprengtem milc vagy ez legyen de jobba átgondolva ennél maradtam...
    mert:
    -a nyaralások alkalmával mindig azzal szembesültem, hogy unom már cipelni a sok kiegészítőt
    -kipróbáltam mindkettőt (ezt és a milc-et is) és arra jutottam ez nagyon közel van minőségben a milc-hez amennyiben nem profi fotós van és nem stúdió munkára használod a képeidet, mert egy átlagfelhasználó valójában, hányszor és hogyan nézi vissza a képeit de őszintén? ha nem nagyítod ki és nyomtatod méteres poszter nagyságban akkor mondhatni nincs különbség otthon a tv-n nézve...(itt jegyzem meg természetesen van különbség a milc javára de nem az átlagfelhasználónak aki nem pénz keres a fényképeivel!)
    -erre lehet szűrőket tenni ami kompaktoknál nem jellemző és ez nálam plusz pont volt
    -videója szerintem hibátlan egy fényképezőhöz képest...1080/60p
    -rendkívül gyors autófókusz
    -és itt jegyezném meg amennyiben rohanósra veszi az ember és nincs ideje a beállításokkal tökölni úgy autó módban is hibátlan éles képeket készít (saját tapasztalat legutóbb Rómát kellett futva bejárnom és kb 2-3000 képből csak 2-3 db lett homályos de az is félhomályban készült a többi mind tűéles lett pedig autóban kellett nyomnom, mert nem volt időm megállni sehol se rendesen)

    Ezek csak az én személyes tapasztalataim és véleményem...

    Canon S120-at akartam venni de mikor megláttam a képminőségbeli különbséget nem volt kérdés az LX7 maradt...

Új hozzászólás Aktív témák