Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    válasz izriot #91764 üzenetére

    Szia.

    EVGA Supernova G2 550/650 > Super Flower (Leadex Gold) belső
    EVGA Supernova GS 550/650 > Seasonic G belső
    Super Flower Leadex Gold 550W > ebből van fekete és fehér is, a moduláris tápcsatlakozóknál enyhén világít
    XFX XTR 550/650 > Seasonic G belső

    Mostanában a Seasonic a "tápok tápja", de rajtuk kívül még sok jó gyártó van - ennek ellenére nekem ők a legszimpatikusabbak.

    "Ezen kívül szeretném, hogy a burkolat bontható legyen, régen kondiztam újra párszor olyan tápokat, amiknek a burkolatát ki kellett feszíteni, hogy a bél hozzáférhető legyen. Ha takarítani kell, akkor jó volna rendesen megbontani a tápot, nem pedig csak sűrített levegővel kifújni a por egy részét a rácsokon keresztül."
    5 éven belül pukkan el(a fentiekre 5 év garancia van) > gariztatni kell
    Ha megbontod, akkor elszáll a garancia.

    [ Szerkesztve ]

  • dqdb

    nagyúr

    válasz izriot #91785 üzenetére

    Pár kivételtől eltekintve általában csak a prémium szegmensben van 5 éves garancia, az átlag az 3 év, és még 20e forintért is előfordulhat 2 év (NZXT Hale82 V2-t például csak ennyivel láttam), de bizonyos EVGA-nál regisztrációval a 7 év is elérhető elvileg. Egy gyártón belül is különbözhet a típustól függően a garancia hossza, például az FSP-nél és a Be Quietnél is 3 évvel mennek az olcsóbb modellek, és 5 évvel a drágábbak. Bónuszként a boltok is szeretnek szürke csatornákon keresztül beszerezni dolgokat, így sokszor nem elég a táp típusát nézni, nézni kell a bolt által megadott garanciaidőt is, mert van hely, ahonnan 1 évvel vásárolhatod meg a máshol 5 évvel elérhető tápot.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák