Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz vond #129808 üzenetére

    "Ha nem számít a pénz, akkor melyik a legjobb? ;] "

    Ha nem számít a pénz, akkor - a teljesség igénye nélkül - olyan típusok között válogathatsz, mint az FSP Hydro PTM+ 1200, a Corsair AX1200i, vagy a Phanteks Revolt X1200.

    Utóbbi a "Best Buy", mert már mindössze ~82.000 forintért megvásárolhatod, és 12 év jótállást ad rá a gyártó. :)

    "de olvastam kerregésről, meg VGA sípolásról. Ezek hülyeségek? :B"

    Sajnos nem hülyeségek! Ebben az árkategóriában (is) gyakorlatilag bármelyik tápegység és hardvereszköz párosa kapcsán előjöhet. (Nyilván, ebben a kategóriában ritkább.)

    Annyit tehetsz, hogy webáruházi vásárlásnál elállsz a szerződéstől, ha ilyenbe futottál bele.

    "Valószínűleg az Oáziscomputer-ből lenne beszerezve minden. Ha ez számít. "

    Számít, ugyanis ők az általuk forgalmazott tápegységek zömére "lenyelik" a gyári jótállást.

    Böngészve a kínálatukat, úgy látom, hogy a hosszú jótállási idővel rendelkező, ajánlott eszközök közül csak a "Phanteks" tápegységekre, a "EVGA SUPERNOVA G+ 850"-re, és a "Corsair TX 550"-re adják meg a gyári garanciát... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

  • Chaser

    titán

    válasz vond #129808 üzenetére

    nem hülyeségek, kettő db új seasonic tápban kerregett nálam a venti, az egyik az 550 f+ volt, 590 nitrot "szétbúgatta" szó szerint, de az lehet csak vga függvénye volt, venti defekt viszont nem - nálam egy 30e tápnál elég defekt kategória a kerregő venti, főleg ha supersilentnek' állítják be -
    öröm az ürömben, teljesen passzívan tud menni bő 200w terhelésig, ami esetedben játék alatt néma tápot jelent, és persze nem feltétlen kerreg mindben a venti, de ha igen ott az elállás gyöny9rű lehetősége, amivel én is éltem
    az ajánlott corsairek is oké, de sztem oázist tápok terén felejtsd el, alzán nézelődj

    szerk:
    MMIX
    ez a ghn oem-eknek készült? rémlik akkoriból sok kódos amiről nem tudtuk mi, aztán kiderült h vmelyik oem-nek készült akár pnf, akár apn, stb

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák