Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eyesis

    őstag

    válasz A guru #96910 üzenetére

    Jól beszél a kolléga :) Én még annyival egészíteném ki, hogy ha várakozásis belefér az új nexus vagy nexusok várhatóan HTC-sek lesznek és szeptember-novemberben között jelennek meg.
    Továbbá az oprendszert mindenképp érdemes megnézned, hogy mennyire fekszik..
    iOS (iphone), stock android (nexus), touchwiz (samsung)

    Az én tapasztalataim: iOS-t szerettem még ez első iphoneoknál, bár az iTunes-nak végül sikerült elkergetni az apple világából :) Rettentőn utáltam, sosem térnék vissza iOS-re, amíg mindenképp köze van az iTunes-hoz.
    Touchwiz-t nézegettem, nekem nem tetszett, túl csicsás lett, és néhány körrel mindig a stock után mozog.
    Én nagyon megszerettem a stock andoridot, bár csak egy Galaxy Nexussal jöttem, amit pont a samsung csinált, és akkor kezdett el egészen használhatóvá válni a stock andorid.
    Szóval nekem mindenképp a nexus volt a nyerő user élmény miatt.
    Most egy Nexus 5X-em van, 16GB-os, nincs bővítés, de szeritnem nekem elég, ami zavar benne, hogy túl nagy, pedig nekem lapát kezem van. Szóval én legközelebb ennél kisebb telót veszek az biztos. A Nexus 5 még épp jó volt méretben, de talnán már az is nagy volt. Ami ennél is jobban zavar, hogy nem bírja ki a napom az akksi. Mondjuk nagyjából egyik okos telefon sem bírja ki... Engem az nem érdekel, hogy ha nem használok benne semmit, akkor meddig bírja, hiszen ez okos telefon, azért van, hogy használjam az okosságát.. Nálam a bútú mindig megy, a gps mindig megy, a wifi mindig megy és sűrűn nézek levelet a telefonomon többnyire világosban tehát nem 0%os kijelző fénnyel.
    Nekem valami 5-6ezres akksi lekkene :)))

    Eyesis

  • slow_66

    csendes tag

    válasz A guru #96910 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséget Eyesis-nek és a többieknek is. Végül s6 edge+ lesz a te ajánlásodra.

Új hozzászólás Aktív témák