Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz Egon #3432 üzenetére

    A "véletlen" programelindításra annyit tudok mondani, hogy szerintem a kapacitív kijelző volt fura a rezisztív után. A kapacitív sokkal "érzékenyebb" és szerintem 10000x jobb, nem véletlenül nem hoznak már ki rezisztív kijelzős telefonokat. De tény, h kell idő átszokni. Azt meg igazából elmondani sem lehet, mennyivel van előrébb az Android... nem véletlen tart most ott a nokia, ahol...

  • s4tch

    veterán

    válasz Egon #3432 üzenetére

    Tanulni és szokni kell mindent. Ha ragaszkodsz a symbianhoz, hajrá; de ha használnál 2 hétig valami mást, akkor azok után lassúnak, körülményesnek, logikátlannak tűnne. Pl. az miért van symbianon, hogy egyes dolgok dupla, mások szimpla pöttyintésre indulnak? Miért jegyzi meg a billentyűzet az utolsó állapotát, ha kikapcsolod a kijelző forgatását? Miért nincs egy normális, gyors böngésző az opera minin kívül? Miért logikátlan a hívásinfó? Stb. Ezen kívül az 500-nak van egy olyan kellemes szokása, hogy bejövő hívásnál random módon képes normálisan viselkedni, illetve csörögni, de a kijelzőt nem felkapcsolni; magyarul hallod, hogy hívnak, csak nem látod, kicsoda. Funky.

    A barátnőm pár hónappal ezelőttig sosem használt érintős telefont. Kerítettünk neki egy Nokia 500-at, mondván, "szűz agynak" könnyen szokható lesz. Kb. két hét után azt mondta, vigyem a francba, ez használhatatlan, kéri vissza a gombos telefonját. A munkája miatt napi bő 3 órát lóg a telefonon, ez neki munkaeszköz. Mivel akkor vettem az Xperia P-t, felszabadult a régi Samsung Wave-em, mondtam neki, ezt még próbálja ki; augusztus óta elégedetten használja. Pedig az egy bada rendszer, nekem két év után a hajam hullott tőle, de még így is jobb, mint a symbian. Utóbbin sajnos nagyon látszik, hogy eredetileg nem érintőképernyőre készült, csak a szükség hozta, hogy azon használod.

    (#3434) bara17
    pl. http://sonymobilewebshop.hu/mobiltelefonok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák