Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Stauffenberg #57231 üzenetére

    L9 II vs G2 mini. Ha számít a kamera, akkor jobb a G2 mini, annyival nem is drágább, viszont meg kell fontolni, melyik a fontosabb. A jó kijelző, vagy a jobb kamera. Azt azért tegyük hozzá, hogy az L9 II kamerája se szörnyű éppen, a célnak megfelel. Nyilván nem ezzel fog profi képeket készíteni, de zsebből előkapni megörőkíteni egy pillanatot, arra ez is jó. Én az L9 II-t választanám, egyszerűen azért, mert egy mobiltelefonnál szerintem fontosabb a minél jobb kijelző, mint a fényképező. De erről barátnődet kell megkérdezni. Szerintem a nagyobb Voda üzletekben mindkét telefonból van kiállítva, meg is lehet nézni személyesen.

    G3 Beat. Persze, jobb vétel, csak az szolgáltatónál 80.000-100.000 között fog nyitni. Aztán a díjcsomaggal mennyit tudsz spórolni az árból, majd meglátod. De az egyrészt még odébb van, másrészt meg nem 40.000 ft :D . Várnék a helyedben, persze nem akkor, ha csak szeptember végén hozzák be, hanem augusztus közepén-végén, és lesz rá cash. Magyarul augusztusig várhatsz, ha addig nem érkezik, akkor felesleges halogatni a G2 mini megvételét :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák