Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehervari795

    csendes tag

    Üdv.

    Építőiparban dolgozó édesapámnak kellene új telefon. Korábbi ConCorde Raptor Z20 hamar megadta magát (nem egész 1 év).
    Leginkább por és ütésállónak kellene lennie.
    Nem tudom mi lenne jobb, egy strapatelefon vagy egy sima okostelefont és ahhoz valamilyen masszív tok?

    - Árkategória: 70-80 ezer HUF
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Telekom vagy függetlenül online.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hát jó lenne egy olyan mobil ami nem adja meg magát kevesebb mint egy év alatt.
    - Mire használnád? Legfontosabb a telefonálás, rengeteg hívás naponta. E-mailezés. Fényképezés is előfordul, azért normális képet lőjön, illetve fényerő még fontos lenne olyan szempontból, hogy jól látható legyen a kijelző a szabadban.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android-os legyen.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? legalább 4" maximum 5"

    Én alapjáraton strapatelefonokat néztem, azok tesztjeit, de nem győztek meg teljes mértékig, hogy azok lennének a legmegfelelőbbek.

    Amiket néztem: Blackview BV6000, Blackview BV5000, Archos 50 Saphire, Evolveo StrongPhone Q8.

    Segítséget, válaszokat előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák