Hirdetés

Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    kaspersky a programhibáival és gépigényével egyre lejjebb kerül a szememben. védelemben az én, magán tesztjeim szerint "ő" volt a toppon, de baromira nem éri meg. nézzük csak.. Norton Internet Security 2010: egyáltalán nem lassítja a gépemet és közel olyan jó teljesíményt nyújt mint a K betűs vetélytársa. amit ad, azt sokkal profibb szinvonalon, nagyon jó, új innovatív feature-ökkel, tehát röviden: nagyon jó irányban halad a Symantec-nél a fejlesztés. a következő problémám pedig az hogy Kaspersky nem nagyon tűr meg semmit maga mellett, ellenben a N.I.S.-vel: A-Squared AntiMalware (általam használt beállításai: Background Guard belőve -szignatúra alapú + heurisztikus-, Malware IDS és Surf Protection kilőve, Intelligent Alert Reduction bekapcsolva, 30perces autofrissítésre állítva) full problémamentesen dolgozik mellette. nem ütköznek, és még így is alig fogják a gépet (nem érzékeltem semmi változást ahoz képest amikor a Norton egyedül volt)! és az utóbbi megjegyzésemet sem elfogultságból írom, de még számomra is nehezen felfogható. KIS 2010-hez képest egy álom ez a páros, és biztos vagyok abban is hogy sokkal jobban véd a emsisoft-symantec termék-comboja. :U

Aktív témák