Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Goldmen75 #983 üzenetére

    A gond az, hogy egyelőre csak az OEM partnerek kaphatnak GTX760-i kártyát. Gondolom az is refhűtéssel ami nem előny, de ami nagyobb gond: nem tudni mikor lesz dobozos verzió, sem azt mennyiért (a 760 árakból kiindulva nem lesz olcsó).

    A váltást jól fontold meg, mert a Kepler feature-beli hiányosságai egyre hátráltatóbb tényezőkét fog jelentkezni. És ha jövőre (akár már tavasszal, mivel csíkszélesség váltás nem lesz) színre lép az NV új, MAXWELL GPU-ja ami már fogja tudni azt amit a GCN és Kepler nem, ez a játékokban is egyre inkább érződni fog. Ez megint azért lényeges, mert most az NV hátráltatja (de semmiképpen sem segíti) ez a folyamatos a játékoknál, mivel nem rendelkezik hozzá megfelelő GPU-val. Akkor viszont ez nem fogja már hátráltatni, sem az, hogy a Kepler tulajoknak ez továbbra is hátrány lesz. Sztem a GTX770 az elős, és elég nyers erővel rendelkező kártya, ahol ez nem lesz nagy gond még egy ideig (legfeljebb nem minden látványelem lesz megjelenítve).

    Whysperer: sztem az ASUS R9280X DC2T tűnik a legjobbnak, de ez ~10k-val drágább mint a következő a sorban ami az MSI R9280X Gaming.Én a HIS kártyáját tenném következőnek, de ilyet még nem láttam hazai boltban (és ebből kétféle va, alacsonyabb és magasabb órajellel). A többit passzolom. :)

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák