Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CöcBömb

    csendes tag

    válasz alicike #1406 üzenetére

    Szia!

    Én is azért dolgoztam 3 hétig orr-szájkendőben, mert féltem, hogy megbetegszem és el kell csúsztatni a műtétet, én is közösségben dolgozom (tanár) és muszáj volt ennyi áldozatot hoznom, meg kiadni rengeteg pénzt 20 ezret, hogy fenn tudjam tartani az "egészséges" állapotom ..(Béres csepp, több immunerősítő, vitaminok, stb.) Most fogyott el 2 immunerősítő, de én már holnaptól táppénzen leszek ...nem kockáztatok inkább, mert napi 5x tüsszentettek szembe, de a maszk rajtam volt szerencsére, de azért mindentől az sem véd, ahogy hazaértem minden nap inhaláltam, gargalizáltam...biztos, ami biztos....tornázok, egészséges ételeken élek, mindent megteszek, hogy ne legyek beteg, mégis pénteken már éreztem, hogy valami nem stimmel a torkommal és akkor döntöttem, el, hogy akkor most táppénz.....
    Sok vizsgálaton vagyok túl...kezdtem orr endoszkópiával, torkom is megnézte később fül-orr-gégész, majd átmentem másikhoz ott is volt 1 orr-endoszkópia, vérvétel, akkor elküldött tüdőszűrőre, EKG-ra, laborra. A munka miatt volt tüdőszűrős papírom, EKG-re meg többször kellett mennem, mert mindig rossz....volt 3 laborom, az egyiken az IGe-m ezren fölül volt, amikor 100 körül van a normál......

    Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja...

Új hozzászólás Aktív témák