Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz erdoke #4423 üzenetére

    Na ez az, vegyél most. Csak HUF hitel van, a min önrész magasabb, bizonytalanság nagyobb, recesszió, munkanélküliség, plusz se adókedvezmény, se támogatás, se semmi.

    Nekem is relatív magas a bruttóm, de pl egyedülállóknak sokkal nehezebb, mint annak aki már bocs de csupasz seggre csinált 2 gyereket és már úgy vesz lakást, mert arra semmilyen támogatas meg semmi nincs, minden 100%-s áron megy, mert magas az egy főre eső jövedelme. És ugye nem ő a felelőtlen, aki gondolkodik, hanem a másik, aki előbb tol, aztán néz...
    Amikor meg megkérdeztem a nőt, hogy nehari, de ha ketten együtt kevesebbet keresnek, de van ket gyerek stb menyivel könnyebb kifizetni a hitelt a rezsi mellett, ha egyik GYES-n van a másik meg munkanélküli lesz, mivel valszeg 4-n nem fognak olyan könnyen mozdulni, mint egy egyedülalló, nem? Hát őőőő...

    Megveszem inkább kp-ban, vagy csak berlek vmit, sokkal mobilabb vagyok, van likvid tokem is, ha barmi lenne, igaz később költözök be, meg mondhatom el hogy ez az "enyem", de akkor ok még bőven fizetik a hitelt, ha bírják... es ha bebukjak 15 ev utan, akkor megis mit csinalnak, ujrakezdik?

    De ez is egy marha társadalmi nyomás miatt van csak, fúúú 25 éves vagy és még nincs saját lakásod meg feleség 2 gyerekkel? És sokan ezt mégis mire vállalják be...? 25 év eladósodottságra meg létbizonytalanságra?
    Ugyanaz, mint amikor vki azért vesz új kocsit, mert a szomszéd is vett... de eggyel több extra van benne, meg eggyel nagyobb a motorja, meg fél millával többe került, hogy azert megmutassak....

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák