Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Ilyen lesz a Honor 200 és 200 Pro

    ma A Lite verzió már itthon is megvásárolható, az alap- és Pro modell pedig június 12-én érkezik Párizsba.

Új hozzászólás Aktív témák

  • kushwavez

    Topikgazda

    válasz Mr.Graphic #32618 üzenetére

    elmagyarázom, mert nem ugyanarra gondolunk szerintem.
    a képernyő 1080p 60 Hz most, de csak a "Méretezett"-nél tudom kiválasztani, az "Alapértelmezett a kijelzőhöz" az "1024x768". Na most ezzel nem is lenne probléma, mert szépen megy az 1080p, 1080p-s videók is, meg minden, de a fullscreen-es appok nem indulnak: (a kép maga is 1920x1080 a monitor is bírja és szépen megjeleníti a HDMI to VGA-val)

    ezt írják ki. (kb minden fullscreen-es OpenGL-es appban, a hibalink-nek semmi értelme mert Windows-os directx-re mutat)

    Majd ezek után ha átállítom a "Méretezett"-en belül az 1360x768, vagy az "Alapértelmezett a kijelzőhöz"-re (azaz 1024x768), elindulnak az appok, és minden megy úgy ahogy kell, kivéve, hogy ott viszont nem jelenik meg a felbontások között az 1920x1080, csak az 1360x768, vagy amit az imént írtam és csak annál kisebbek vannak, holott ott van az 1080p a Kijelzőbeállítások között a Mac-en, ha a bővítettet nézem akkor is ott van, de azt az alkalmazások nem írják ki. (egyik alkalmazás sem)

    Win alatt is 1024x768-at írja ki natívnak, de ott minden elindul 1080p-ben

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

Új hozzászólás Aktív témák