Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    Alapvetően annyi az olvasottakhoz kapcsolódó hozzáfűzni valóm, hogy aki nem akar angolul élőszóban beszélni, az írásban is intézheti az ügyeket. Email supportnak hívják, alapvetően angol nyelvű. Kell hozzá egy account a logitech honlapjához, és ki kell tölteni a kérdőívet, plusz leírni a problémát.
    Azután kerestem, hogy 10 perc beszélgetés után közölte velem emberünk, hogy otthonról hívjam, mert be kell jelentkeznem otthonról, használnom kell valami szoftvert, meg el kell érnem bizonyos dolgokat... Amit a vállalati tűzfalon keresztül nem lehet.
    Érdekesmód, mikor megírtam mindent, hogy több gépen, több oprendszeren, stb próbáltam, már nem cseszegettek ilyennel. Szóval, kitöltöd, elküldöd, és küldenek vissza valamit.
    Sajnos a Harmony 555-öm kijelzője rejtélyes módon berepedt, viszont már túl voltunk a 2 év garin. Azt mondták, nincs szerviz, de megpróbálhatom javíttatni valakivel (már nem garis), illetve hogy ne legyen olyan gáz a dolog, egy új termék (csak harmony, csak 1 db) vásárlására felajánlanak egy 50%-os kupont. (gari időn kívül, teljesen korrektül)
    Amúgy a kecske is jóllakott és a káposzta is megmaradt, azóta vettem egy Harmony One-t, amit alapáron tuti nem vettem volna meg, viszont így is tuti többet fizettem érte, mint amennyibe összességében a Logitechnek került :)

    Másik, újabb sztori. Vásároltam még korábban egy Dinovo Media Desktop Lasert. Sajnos tudvalevő az, hogy a BT kapcsolata ezeknek nem tökéletes. Kb 2 éves a cuccom, de idegesített, hogy egy 40ezres premium szett ilyen hülyeségeket csinál (egér elugrál, billentyű "beragad", és hasonló marhaságok)
    Kértek számlamásolatot, meg part numbereket, aztán mondták, hogy mivel ilyet már nem gyártanak, választhatok mást, hasonló értékben. MX5500 van úton felém, azonnal nem tudták küldeni a magyar kiosztásút, mert nem volt raktáron. Azt írták, hogy természetesen ha sürgős, a számla alapján visszautalják a vételárat. De nekem bejön az MX 5500 - bár sajnálom a dinovo-t, nagyon szeretem (van egyébként még egy belőle, a munkahelyemre vittem, mert nem bírtam a gyári hp szutykokat, ott nincs vele érdekesmód probléma, lehet azért, mert konkrétan rálát a BT vezérlő mindenre, és minden méteren belül van hozzá...)

Új hozzászólás Aktív témák