Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjOrfeus 2

    csendes tag

    válasz Fancy-boy #311 üzenetére

    hát elmondom vissza küldtem a fixitnek egy e book olvasót mert be eset a bekapcsoló gombja meg is javították kicserélték az alaplapot működött is tökéletesen csak elfelejtettek csavart rakni bele és eltörték a burkolat össze pata no kis pöckeit a hab a tortán a kijelzön meg keletkezett egy 1 cm es bazi mély karc is -felhívtam őket azt mondták küldjem vissza 4 ik hete szarakodok a fixitel és most örömömre tönkre ment a g930 az fülesem persze hogy hozzájuk küldi a kereskedő felhívtam őket és közöltem ha hozzá nyúl a fixit a fülesemhez beperelem őket felhívtam a logi Magyarországot is elpanaszoltam a problémámat azt mondták nyugodjak meg ha valami probléma adódik hívjam fel őket és megoldást találunk a probléma orvoslására mondtam nekik hogy sajnos nagyon kiszúrtak magukkal hogy a fixitel szóba által egyáltalán erre azt mondta a telefon másik felén a fiatalember hogy sajnos rájöttek ök is rengeteg a panaszuk a fixitre !
    na de a remény hal meg utoljára : )))
    ennyi azt Hiszem lassan ott tartok beperelem a Fixit kft t ezek kontárok :(((

Új hozzászólás Aktív témák