Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Most szóltak mondják a szervizesek, hogy hidegen kéken füstöl a kocsi, eszi az olajat...
    Ezek már új motort vagy teljes felújítást akarnának velem csináltatni fél milláért..., mert hogy ha már eszi az olajat akkor nem elég a hengerfej felújítás.

    Beszéltem 2 másik szerelővel, mind2 hülyeségnek tartja azt (énis, nem is lenne rá pénzem, meg nem is akarnék ennyit kiverni erre...). Azt tanácsolták máshol, hogy maradjon a hengerfej javítás, aztán használjam így. Más nem után töltögetem az olajat, ha nem javul meg. Egyre érdekesebb lesz a történet, egyre inkább konvergálok a felgyújtós témához.

    u.i.: Síkoláshoz mennyire kell spec gép, tudás? Mert van nekem egy gépész ismerősöm, elég jól felszerelt műhellyel. Ha pontosan megmondom, hogy mit kell csinálni akkor megtudja sikolni/köszörülni a hengerfejet? Vagy bízzam az állítólagos szakemberekre? (bár ha ennyire eröltetik a motorcserét, meg a félmilliós felújítást akkor nemtom mit higgyek)

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák