Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz DittyCat #29618 üzenetére

    A canon nyomtatóhoz van gyári driver. A deb csomaggal kellene telepítened. De a gimp-printben is van valami driver, azt nem tudom hogy működik. :F

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • _Dumber_

    őstag

    válasz DittyCat #29618 üzenetére

    Amiket megfogalmazol egyre biztosabb vagyok benne, hogy KDE-vel kell neked a gép. - egyenlőre.
    Szerencséd van, mivel ubuntu alapú KDE a KUBUNTU elég jól sikerült.. én nagyon sokat használtam, és meg voltan teljesen elégedve vele.
    Ezen kívül még a Chakra és a Manjaro-KDE amik megint nagyon jók, de ezek Arch alapúak... ha már belevágtál az ubuntu vonalba, egyenlőre ne keverd őket.. bár megpróbálhatod ;)

    Állítólag ezen (KDE) az MP3-ad is működni fog, valamint olyan képernyőre tehető és mozgatható nyalánkságokat is találsz amit plasmoid-nak hívnak. Tálcát is oda teszel és annyit amennyit akarsz, .. a startmenü is egy plasmoid, annyit és olyat raksz ki amennyit és ahová akarod. Ráadásul képernyő (PLASMA) is sokféléd lehet, és ez még nem is a virtuális képernyő :) .. nem is ragozom.. ki kell próbálnod !

    Persze ez a cinnamon-on is megoldható .. és a conky-val bármilyen DE alatt képes vagy bármit kirakni, csak más módszerrel (text file szerkesztés). A KDE-n meg vonszolható egérrel.. ez talán kezdőknek könnyebb.

    Eleinte én is a KDE-t használtam, aztán fél év után már tudtam, hogy mit-hol szeretnél látni a képernyőn, és képes is voltam ezt megírni egy-két text fileban.. na akkor váltottam openboxra.
    Most minden fix a képernyőn, de cserébe sokkal gyorsabb a gépem..

Új hozzászólás Aktív témák