Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Vladi #6688 üzenetére

    Na most kifrissítettem mindkét gépet uborka 8.1-re, megérte. Végre rendesen látszik az eszközöknél az audigy-m, de ami mégjobb, hogy működik is, végre ki tudtam kapcsolni, hogy alapértelmezetten csak a digit kimenet működjön, valamint az is működik, hogy 4.-ban szól a sztereo mp3.

    Fejlesztették még a képernyő olvasó progit is, végre elmenti a beállításokat meg sokkal érthetőbb is, de mondjuk még mindig minden baromságot felolvas netezés közben. ;]

    Egy problémám még van. Először XP volt a gépen, aztán felküldtem egy vistát, XP-nek is van boot menüje, az még megmaradt korábbról. Erre csinált a Vista is bootmenüt, ez eddig frankó. Aztán jött a linux, az berakta a bootmenübe a windowsokat is, onnan elérhető a vista bootmenüje, az működik, vista bootol is, de xp esetében semmi hibaüzi, csak restartol a gép. Jelenleg boot eszközt kell váltanom a vista bootloaderjéhez, úgy meg megy az xp.

    Kis P3-am videokari driverét is javították, végre van 124*768-as felbontás.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák