Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Istju

    senior tag

    válasz #21078528 #49766 üzenetére

    Szia.
    Néha a linux felhasználás közben adódnak, kisebb problémák, amiket , kis utánaolvasás után orvosolni lehet. Mellékesen hozzátenném, hogy némelyik driver telepítése során a windowsban sokszor macerásabb beavatkozás szükséges, mint egy linux esetében. Én Arch Linuxot használok, itt a beállítás szinte 100%-ban konzolon, vagy mélykonzolon történik. A jó tanácsom az lenne, hogy soha ne használj Arch Linuxot, sohse tapasztald meg ennek a sok-sok előnyét, azért, mert ez valószínűleg a képességeidet meghaladja. A Linux nincs ingyen, sokat kell tanulni hozzá. Én már jó pár éve nyomom, de a magamévá tett tudásom gyarapodásával egyenes arányban nőnek a kérdéseim. Elégedett Arch linux felhasználó vagyok, de az eltelt pár év tapasztalatával, nem okosabbnak, hanem tanulatlanabbnak érzem magam. Ha linuxot használsz, ezt tartsd szem előtt, és mindezek mellett tisztelegj a sok sok fejlesztőnek, aki a munkaidején kívül fejleszti a Linuxot teljesen ingyen. Boldog Újévet.

    A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

Új hozzászólás Aktív témák