Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Sipi #2070 üzenetére

    az elobbi (default,guest) megoldassal nem, az utobbival (default,username=Guest,password=) azonban mukodik, koszi

    mas: links-et (vagy lynx-et) hogyan tudom ravennik, hogy kezeljen js-t? (pl itt ph-n nem tudok lapozni a select-tel, mert (asszem) nem ertei az onchange esemenyt)
    jah, es arra hogyan veszem ra, hogy a kepeket megjelenitsek? links elvileg tud ilyet, de a see-re azt mondja, hogy command not found - mijaza see (azon kivul, hogy ez jelenitene meg a gif-eket)?

    illetve letezik olyan konzolos torrent kliens, ami egyszerre tobb torrent-tel is elboldogul?
    ha jol lattam, a bittorrent, bittornado, ctorrent egy idoben csak eggyel tud megbirkozni

    es megegy: letezik hasznalhato (tobb hub, tobb letoltes) konzolos dc kliens?

    remelem nem tul rtfm jelleguek a kerdeseim (a torrentes, dc-s kicsit keresoszagu lehet, de ha valaki tud esetleg javasolni ilyesmit, nem probalnek ki tobb 10 progit, ha nem muszaj)

    szerk.: a legfontosabbat kifelejettem: konzolos lejatszo kellene, amivel tudok netradiot (mp3, esetleg wma) hallgatni

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák