Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alolamkrem

    csendes tag

    sziasztok!
    Ma reggel jött meg az ihlet h beregljek én is.. Azóta olvasom a fórumot amióta megvan a telóm(július közepe).Nagyon sok segítséget kaptam a fórumtól amit köszönök.Mai napig nem bántam meg hogy ezt a telót vettem.Egyetemista vagyok, mindenre jó amire szükségem van(docok,fényképek,,alap zenelejátszója vmi isteni,de az agybadugós füllhallgatót- sokáig tartott rájönni ,hogy megmaradjon a fülemben:D,böngészésre dolphint használok egyedül suliban az opreát mert proxy beállítás szükséges de mindkettő gyors és rugalmas, wifije alázza samsungokat (két haveromnak is samsung van).Én is ilyen szilikon tokot vettem hozzá még a gyári fólia van rajta és egy övre csiptethető bőrtokot is használok ami gshez van de a szilikon tokkal együtt pont belefér:DTeljes védelem:DGyári romot használok csak 2g, használattól függően,suliban van hogy 4 előadás=4*1,5 óra alatt végig megy a wifi (netezek)közben dococat olvasok és így is 2 napig simán bírja az akksi.Telefonálást meg sem említem mert az alig vesz le (napi 15-20 perc átlag),játékra nem nagyon használom.Kijelzője eszméletlen, színek nagyon jók, élmény tapizni:DTelefonálás közben max hangerőn nekem is van egy kis recsegés de elviselhető.Én is várom a 2.3-at (vannak néha szaggatások a menüben)de a v10g óta ez vhogy nem annyira feltűnő.Hirtelen ennyi:)

Új hozzászólás Aktív témák