Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyabá

    senior tag

    válasz lazarus2206 #13013 üzenetére

    Már ne haragudj ,de én is mérges és ideges lennék ferob helyében. Mert nem az a lényeg hogy mennyibe került a tv ,hanem az hogy gond van vele. Ha meg garanciális, akkor főképp idegesítő a szervíz hozzá állása. Azt hiszem mindenki, és gondolom Te is ,méltán elvárja hogy a pénzéért hibátlan terméket kapjon, és ha az a garanciális időn belül elromlik, minél hamarabb megjavítsák.

    A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

  • syler123

    veterán

    válasz lazarus2206 #13013 üzenetére

    Veled szerintem nem ért itt egyet senki... Ezt történt vele, nem beképzelte kész, ilyen a szervíz hozzá állása nincs mit hozzátenni, ferobnak van igaza. Meg ennyi pénzért ne zörögjön a hangszóró, szerintem ez elvárható...
    Ilyen ügyekben amúgy, ha felhozzák a fogyasztóvédelmet, az nagyban gyorsít az eseményeken.

    [ Szerkesztve ]

  • benvolio

    őstag

    válasz lazarus2206 #13013 üzenetére

    Pontosan te válaszoltad meg a lényeget: "Nekem is javítottak egy Sony TV-met, kijöttek, elvitték, 4 nap múlva visszahozták"
    Ha így működött volna ferob-nál is az LG részéről akkor dicsérő szavakkal írt volna az esetéről és a szervizes/ügyfélszolgálatos munkájáról. Sajnos nem így történt, leírta az esetet és a hozzáállást ami vele történt. Itt negatív és pozitív tapasztalatokat, véleményeket is megosztunk egymással. Ha jól veszem ki te vagy az egyedüli aki letámadta, mert bármi negatívumot mert ide írni. Szóval tuti van valamilyen kapcsolatod a szervizzel vagy az ügyfélszolgálatossal vagy azzal aki ott dolgozik, ebből az ügyből kifolyólag. /tudom én is paranoiás vagyok/
    Többször olvashattunk itt problémákat de ilyen vélemény nyilvánítást amit te tettél más bajára még nem: "Egy TV-ből, ami néha rezonál ekkora hisztit csinálni?
    Örülök, hogy egyeseknek ez a legnagyobb problémájuk"

    Végigolvasva a hsz-eidet semmilyen építő jellegű választ nem adtál. "hangneme, ami fura, lenéző, mintha mindenki más hülye lenne." - szerintem ezt csak te látod így, mert valamiért okod van rá!
    De nem akarok ebbe a témába belefolyni, ha van LG TV-d elolvassuk a véleményedet, tapasztalatodat, problémádat és segít bárki aki tud, mert általában itt ez szokott menni. De más nick-en, mert ennek már hitele itt nem lesz.
    Béke! :R

    Egy kis összeesküvés elmélet:
    Bloodray mint LG-s szóvá tette megfelelő helyen ferob problémáját, amit nagyon helyesnek tartok, majd ezután üdvözölhettük körünkben lazarus2206-ot. Ne mondjátok, hogy nincs összefüggés! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák