Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Illye #74919 üzenetére

    Nem az ő védelmükben mondom, hanem általános értelemben, mivel én magam is raktárban dolgozom. Külső raktárként működünk egy nagy cégnek, ami a saját maga által gyártott termékeket értékesíti. Ha olyasmit rendelnek tőlük, ami nincs a belső raktárukban, akkor azt bekérik tőlünk, és néha beletellik pár napba, mire eljut hozzájuk. Nyilván ők csak akkor tudják kiküldeni, ha tőlünk beérkezik.

    Mondjuk azt én sem értem, miért nem válaszolnak. Simán megírhatnák, hogy "külső raktáron van az áru, a beérkezéstől számított két-három nap alatt küldik", és nem lenne semmi baj. Ha nem válaszolnak és nem elérhetők, akkor a nyakukra kell járni, majd a végén megfenyíteni őket, ha ezt sem méltatják válaszra.

    Ja, és ezért kell utánvéttel rendelni, mert nyilván nem küldhetik ki azt, ami nincs, szóval amíg meg nem kapod, addig nem áll ott a pénzed náluk.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák