Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz balint82 #39164 üzenetére

    A lego mindig is játék marad. De az erdekessege hogy felnottek keszitik. Eddig tenyleg megmaradt semlegesnek. Gyermekinek. De idokozben felnőtt a lego is sajnis.
    Ezzel tenyleg atlepett egy határt. Marpedig a lego elegge komoly hatassal birhat a felnovo generaciok szamara meg ma is. Miért kell mas uzenetet adnia mint pusztán a kreativitas.

    Ezzel kapcsolatban de más téma:
    De azt a szellemiséget amiért régen a nagybetus lego volt szvsz. ma mar nem kepviseli.
    Most itt az egyedi elemekre gondolok elso korben.
    A mai szettek mar nem a kreativitasrol szolnak vagy sok nem arrol szol. Marvel sorozat stb. Fan support mukodik mar itt is.
    Persze ott vannak a klasszik temak. De en nem hiszem azt hogy a sok egyedi es csilli villi szines elem a gyerekek kreativitasat segitene. Kepzeloero pl.

    Az biztos a ma felnovo generacio amikor megepiti elso keszletét mondjuk 5 evesen nem ugyanaz az epitesi elmeny fogadja mint anno egy system vagy fabuland.

    Megoldas lehetne kor szerint szet valasztani a temakat. Lego gyerek es Lego felnott keszletek. De ezt kivitelezni nem lehetséges vagy valaminek a kárára.

    De persze ez vitathato. Csak egyeni velemenyt fogalmaztam meg. :)

    [ Szerkesztve ]

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

  • Throme

    veterán

    válasz balint82 #39164 üzenetére

    Nekem is ez a véleményem. Jól mutatnak a sokszínű figurák. Üzenetet kár volt mögé tenni.
    Jó példát hoztál fel, ezek után zöldutat kaphatna az osprey is.

    #39165Mozaart
    Te is más körülmények közt, más hatásoknak kitéve voltál gyerek, és a mostaniaknak is eltérő a gyerekkoruk. Nem biztos, hogy egy fabuland lenne a kedvencük.
    A licenszelt témákra is szükség van. Valahogy talopn kell maradni. A korai szettekkel nem biztos, hogy ekkora vásárlóbázist tudnának fenntartani.
    Nem vagyok mai gyerek, de nekem pl az újkori legók többnyire jobban tetszenek a régieknél.

    #39155kbalage2
    Igazad van, pontatlanul fogalmaztam.
    Úgy értettem nem SC készletek, hanem más valós legó készletek.

Új hozzászólás Aktív témák