Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pötyi

    őstag

    válasz Djuree #13711 üzenetére

    Láttam már hasonlót.

    Egyszer vettem Vaterán egy eredeti Sony extrém sport fülhallgatót. (Ami olyan spéci izébigyó, hogy a fülcimpa köré kell tekerni, így akkor sem esik ki, ha fejjel lefelé vagy éppen.) Valahol a Bajza utca környékén kellett átvegyem egy alagsori szuterénben. Odamegyek. Ott ül egy kábé hatvanéves fater, körülötte a polcokon sok száz eredeti, gyári fej- és fülhallgató. Megnéztem egyiket-másikat, eredetik voltak, tán leestek valami kamionról. Az öreg ott ül a kis műhely közepén és sniccerrel vagdossa fel a fülhallgatók gyári csomagolását. Maga meg mit csinál? Mindegyiket kinyitom és kipróbálom, én csak teszteltet adok el, ami tuti működik! Ledöbbentem kissé. Mondom neki, hogy az olyan horderejű cégek, amik a körös-körül látható márkás hangkeltőket gyártották, fejlett minőségbiztosítással dolgoznak, szóval egy Panasonic, vagy Sony nem engedi meg magának azt a blamát, hogy ne működjön a cucc, amit a gyári csomagolásból bont ki a vásárló! Nem jön ki a gyárból olyan, ami nem lenne letesztelve a gyártó által! Viszont ezzel a háztáji plusz teszteléssel tönkrebhassza a csomagolást, így például nem lehet ajándékba adni azt, amit magától veszek! Legalább nekem adjon egy bontatlant! Rázza a fejét, márpedig ő leteszteli, csak úgy adja ki a kezéből, hogy kipróbálta, neki ne mondják, hogy szhart adott el.

    Szóval vannak ilyen menthetetlen hülyék, akik késztetést éreznek arra, hogy mindenbe belenézzenek, de attól, hogy a csomagolás bontott, attól az még lehet jó cucc, nem feltétlenül kell arra gondolni, hogy kivettek valamit a dobozból.

    [ Szerkesztve ]

    QNX is cool!

  • bobafett

    tag

    válasz Djuree #13711 üzenetére

    Én már bontottam ki azért lego dobozt, hogy megnézzem, minden megvan-e. Pedig el akartam rakni teljesen bontatlannak, csak gyanúsan olcsó volt, s bár épnek tűntek a lezárók, motoszkált bennem a gyanú, hogy esetleg át lettem vágva. Végül minden ép és teljes volt a dobozban és így el is tettem, nem raktam össze.

Új hozzászólás Aktív témák