Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz KFORboy #14941 üzenetére

    sok féle gyártósor van és minőségi követelmény, cégesben is rendeltem kinnről, elég sokáig tartott eljutni egy minőségi termékeket forgalmazóhoz - nem led volt -, legtöbb gagyit árul, led terén is sok negatív tapasztalatom volt, tápok terén meg vicc amit művelnek, itthon sem drágább egy védelmekkel ellátott táp mint kinn
    egyszer sztem már gagyogtam itt róla, amiket kinn árulnak táp címszó alatt ultra gagyik, 60w-osak nagy része átszitázott 24w-os, legtöbben semmilyen védelem nincs, ami mér tudja amit ráírnak és szerelhető az meg annyi mint itthon
    ha 17m-re sokallod a 20e-t, méterenként alig több mint 1e ft, vegyél 3528-asat az olcsó és sokkal kevesebbet fogyaszt, cserébe fénye is sokkal kevesebb

    macilaci78 egymás mellett nem látom értelmét fehérnek és színnek, elválasztva igen, lesz is egy olyan megoldásom

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • st6969

    őstag

    válasz KFORboy #14941 üzenetére

    Azt még érdemes lehet esetleg megfontolni, hogy minden olyan termék, amit "konnektorba kell dugni", azt inkább ne Kínából. Van egy kollégám, mániákus kütyü rendelő, mutatott már olyan eszközt, ahol belül hanyag összeszerelés miatt rövidzár volt. Nekem egy darab fényforrásom sincs, ami 2 hétnél tovább élt volna, mind elfüstölt. Nem mondom, hogy nem érhető el Alin, ebay-en jó minőség, de ott az ár már igencsak közeli a helyben beszerezhetőnek, amire még garanciát is kapsz. Szóval személyes véleményem, hogy ilyen dolgokat inkább itthonról érdemes beszerezni, kisebb eséllyel gyújtja magára a házát az ember. :N

Új hozzászólás Aktív témák