Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz Lokids #59638 üzenetére

    Flexben nincs division limit, és akár 3 + 2 premade is lehet ellened, te pedig egyedül próbálkozol. Ebben a szezonban nem akartam supportolni, úgyhogy még a legelején elkezdtem top + midezni soloban (jól levittem a winratemet) és flexben, majd hetekig (hónapokig?) csak flexeztem, és most épp 26-38 a win-lose. A nagy része úgy történt, hogy megnyertem a lanem, majd észrevettem, hogy

    1. A csapatomban mindenki más veszít a laneken.
    2. Sokkal jobban játszik csapatban az ellenfél - együtt mozognak a pályán, campelnek, stb.

    Két hete meguntam, és visszamentem solo-ba supportolni, azóta 21-11, felhoztam a winratem kereken 50%-ra (30-30), behúztam ~180 LP-t (most épp G1 20 LP), és sokkal jobban érzem magam ;]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • grimm2015

    senior tag

    válasz Lokids #59638 üzenetére

    Én pont fordítva vettem észre, flexen sokkal könnyebb (vagy inkább ÉLVEZETESEBB) játszani, mert nem olyan csapattársakat kapsz, mint soloban, igaz én mindkettőbe csak gold vagyok (bár mostanában nem is nyomtam).

    Flex bronz2ből goldig fele annyi játék kellett ~100, mint S2ből goldig soloban ~200. És sehol sem premadeval játszottam.

    A legnagyobb különbség többnyire, hogy flexen sokkalta kevesebb kezdő van, ezt sokkal később és kevesebben kezdik mint a soloq rankedet, amire minden világtalan rohan 50 alatti hős ismerettel is lv30on.

    +flexen láthatsz új dolgot, saját ligádban soloban többnyire semmit.

    Igazából flexen még szitkozódás sincs annyi.

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák