Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tenaijo

    tag

    válasz Yodamest #66691 üzenetére

    Elmagyarázza, hogy azért állította be így, mert a legelső laptopján nem akart trackpad-en kurzort toligálni, majd mikor már volt egere, nem tudta hogy kell átállítani. Végül eltelt 5 év úgy, hogy nem foglalkozott vele, és a berögződések miatt már nem tudna áttérni az egeres kamera scrollra.
    Te rákényszerültél bármi ilyesmire? Valószínűleg nem, mert mással indokoltad. Direkt baxtál ki magaddal? Igen. :DDD
    Amikor wowoztam, nekem is szarrá volt bindolva az egész billentyűzetem, még volt, hogy jobb kézzel nyúltam bele a billentyűzetbe, mert épp kellett egy pont olyan rotabol álló macro. Elkezdtem lolozni, és szerintem 1-2 évig egyáltalán nem nyúltam a defaulthoz. Xar volt megszokni, hogy QWER-en van a 4 spell, de így 1X év után nem szívom a fogam miatta. :DDD

    szerk.: NINCS előnye. Alapból a mutatóujjad van a W-n, nem a középső. Fizikai képtelenség azonos reakcióidő mellett ugyanúgy nyomkodni a gombokat, mint default beállításokon. Vitatkozhatunk itt erről többen naphosszat, de úgysem fogsz tudni meggyőzni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák