Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Kanczy #65850 üzenetére

    Csak a felszínt látod, ha azt hiszed, hogy én ignorálom az itteni véleményeket és nem próbálok előrébb lépni. Ez nincs így és amikor screenshotokat, meg példákat hozok fel, azokat elsősorban a rendszer ellen teszem, mert valljuk be vannak bajok a matchmakinggel, ezt nem én találom ki. Mindig is elmondtam, hogy van még nyilvánvalóan sok dolog amiben fejlődnöm kell, de ez nem azt jelenti, hogy egy adott esetben 0-7-0-ás csapattársamat ne vonhatnám kérdőre vagy inkább magát a matchmaking rendszert. Amit mondasz kicsit ilyen "nem ízlik az étel, csinálj jobbat" jellegű, attól hogy nem tudok jobbat csinálni, még lehet véleményem vagy meglátásom adott dolgokat illetően és ez teljesen független attól hogy közben ( a háttérben) én próbálom a saját hiányosságaimat javítgatni, csak azokról nem írok.

    Pl. most egyik nap volt velünk egy smurf Tristana mid, lecarryzett minket mint állat, valami 25-2-ben végzett. Nah érdekelt, hogy ő mit hogyan csinált, így visszanéztem ezt a meccset és végig figyeltem, hogyan jut előnyhöz, miket csinál a mapon, hogyan mozog, tanulságos volt. Ha nem érdekelne senki és semmi valszeg nem néztem volna vissza az ő játékát sem.

Új hozzászólás Aktív témák