Hirdetés

Aktív témák

  • fbud

    csendes tag

    Hello!
    Segítséget kérek! Egy 42lg6100-as lcd tv-m van. Elégedett vagyok vele. Pár hete olvastam az USB hackelésről, mely abszolút aktuális, mert pont egy médialejátszó vásárlásán gondolkodtam. Sajnos - úgy tűnik - elég kevés ilyen tévé lehet forgalomban, mert még a 6000-es típusról sem találtam semmilyen leírást. A firmware downgradetől félek, mert ha elba...m a frissítést dobhatom a tévét.
    A szokásos eljárás (Aktiválhatod a szerviz menün keresztül USB portról való mkv 1080p média lejátszást. Nyomd meg a távirányítón az OK gombot és a TV-n is za OK gombot 3-4 mp-ig. Jelszó "0000" (4 db nulla). Amint beléptél ugorj a 3-as beállításhoz és állítsd át a "divx movie playback via usb" "divx filmlejátszás USB-n kersztül"-t "HD"-re. A JPEG-et 1-re. A Return gombbal lépj ki a menüből.) nálam nem működik, a szervízmenü helyett a TrueMotion beállítást hozza fel.
    Szeretném megpróbálni az infra hackelést, de nem tudom hogyan kell. Programozható, netről frissithető távirányítóm van (Jolly típusú).

    Bármilyen segítségnek nagyon örülnék!

    Fbud

Aktív témák