Hirdetés

Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz Z0mbi #4345 üzenetére

    pont a plazmák azok, amiknek a fogyasztása erősen műsor és fényerő függő. Ha ez a sportod, akkor vegyél egy samsung plazmát, gondolom a 42-es az kevesebbet eszik mint az én 50-esem, eco módot bekapcsolod, besötétítesz, sokat nézel horror filmeket, amelyekben kevés a világos tartalom és még 70W körül is el fog vegetálni az a szegény készülék.

    A hosszabbítóddal egyet értek, nekem csak azért nem olyan van, mert 2 éve újra lett szerelve a villanyom, és a TV melletti egyéb fogyasztó kütyük olyan konnektorsorba vannak bedugva, amelyeknek ugyanolyan villanykapcsolójuk van, mint a lámpának. Kicsit érdekesen nézett rám a villanyszerelő, aztán azt mondta: "milyen jó ötlet!" Egyedül a TV az, ami állandó áramellátás alatt van, 0,3W a standby teljesítményfelvétel, illetve talán nem is örülne a TV ha ki-be lenne kapcsolgatva a konnektora. Lehet, hogy a többi eszköz sem kedveli ezt annyira -UPC már jelzett, hogy a modemem miért nincs állandóan áram alatt, így ők nem tudják ellenőrizni a megfelelőséget, ....leszarom- de azokat nem féltem annyira.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Aktív témák