Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Scoobyka

    addikt

    válasz kispapa #16558 üzenetére

    nem bírok magammal,hogy ne szóljak bele... :D

    N87,N86 az 2007es széria, abból is a butitott ,tehát nem teljesértékű, mert ott az M86,M87 volt olyan,mint most a 6os szériánál a 656os.

    ha választani kell a Samsung LE-40N87 vagy Samsung LE-40A558P3F között mindenképp az 558ast válaszd! 2008as modell sokkal jobb elektronika,gyorsabb menü és még sorolhatnám az N amúgy is egy közbeeső termék,nem volt ajánlott a vétele tavaly sem....

    tom,hogy az Met a 6ossal hasonlítottam,de ennek az az oka,hogy a samu behozott mégegy csoportot és az 5ös jobb most mint a tavalyi m,n osztály az elekronika fejlődésének köszöhetően..valamint árban sem szált el.

    én max akkor ajánlanám az n87est ha 1,utánam dobnák
    2,annyira kedvező az ára,hogy csuhaja....ez alatt 160e körülire gondolok.

    az 558astól jobb a 656os és ott teljeskörű 24p lejátszás van tehát jővőbbálló+kapsz még 100hzet...viszont egy nagyon tükröződő kijelzős így ezt fontolóra kell venni oldalt ablakok és szemben ablakok miatt nappal magadat bámulod főleg!

    az 40a558asban nem fogsz csalódni az is biztos....árban 230körül kapható nagyon jó vétel!....ha nem zavar a tükrözödés akkor meg bátran bele lehet csapni a 40a656osba is 260ért.

    van még úgyebár a 37a656os amiben van 100hz+tényleges 24 lejátszás viszont nem tükrözödik ár az 245 körül mozog....szintén nagyon jó alternatíva.(és valahogy nem akar esni az ára :W lassan ott tartunk,hogy a 37es annyi lesz mint a 40es)

    mindenképpen nézd meg őket,ha gondolod vétel előtt,ezt mindenkinek tanács...ne láthatatlanba vegyetek tv-t!

    még egy tanács....árgép.hu jobb ,mint edigital(max tapasztalatokat olvasni,de néha azok is sántítanak) és olcsobbat.hu együtvéve sztem :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák