Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkesy

    őstag

    válasz Zolien #700 üzenetére

    Mindenképpen szánj rá egy-két napot, hogy valahol megnézd az előre kiszemelt darabokat, mert így fórumolvasás alapján szvsz nem lehet dönteni, mivel mindenkinek más a szeme, meg a viszonyítási alapja...
    Nézési távolság: a 32"-ra max 1.3m adnak meg (1080-as felbontáshoz).
    Én egyébként egy 40"-ost nyúzok (ugyanannyiba került, mint zack philips-e) kb 1,2m -re ülök tőle, és teljesen meg vagyok elégedve vele, pedig abba sorozatba tartozik, amit az lcd-s topikban csak lehúznak... De szerintem néhány dolgot páran igencsak eltúloznak, ugyanakkor igaz, hogy mindenből ki lehet fogni sz@r darabot... Jó példa erre haver B650-e, 50k-val drágább volt (pedig eggyel kisebb méret) és jóval gyengébb a képminősége, mint az enyémnek...
    Betekintési szög 178 fok (emlékeim szerint, mert a gyári honlapon nincs fent, azt meg, hogy hol olvastam, nem találom), színekről meg színhelyességről max hw-es kalibrálás után lenne értelme szerintem beszélni, addig mindenki úgy állítja be, ahogy neki jólesik, homogenitás problémát pedig nem vettem észre az enyémnél... Persze lehet, hogy csak az én szemem a rossz... :)

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Új hozzászólás Aktív témák